Masa Bayrağı

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Masanıza Şıklık Katacak Bayraklar Gönder Bayrakta 1 Günde Kargo Fırsatını Kaçırmayınız. Masa Bayrağı Ülkemizde Bir Çok Şirketlerin, Okullarımızın, Üst Düzey Makamlarda Genellikle Masa Üzerlerinde Türk Bayrağı, Şirket Bayrağı, Ülke Bayrakları Olarak Kulanılır, Masa Bayrağı Çok Sayıda Bayrakçının Yapmış Olduğu Bir Üründür Fakat Biz Gönder Bayrak Olarak Nasıl? Bayrak, Flama, Plaj Bayrağı, Makam Bayrağı, Sopalı Bayrak, Dijital Baskı, Türk Bayrağı, Ve Benzinliki Bayrak Çeşitlerinde Ve Bayrak İmalatında Nasıl Öncü Bir Kuruluş İsek Masa Bayrağı Ve Diğer Tüm Bayrak Ürünlerinde Profesyonel Üretim sunmaktayız.

Masa Bayrakları iç mekanlarda masa üstünde metal direkler ile kullanılır. Standart Olarak 15 x 22,5 Cm. Ebatında Polyester Saten Kumaştan Çift Yönlü Olarak İmal Edilmektedir. Baskı sistemi olarak serigrafi, empirme baskı ve dijital baskı uygulanır.

Kamu kurum ve kuruluşları ofisleri, Toplantı odaları, Ofisler, Uluslar arası toplantı salonlarında, Fuarlarda, Holdinglerde, Dernekler, Siyasi partilerde, Basın ve yayıncılık kuruluşlarında, özel sektör çalışma masalarında, Türk Silahlı Kuvvetleri ofislerinde, vs. tüm ofis masalarında ülkelerin ve şirketlerin senbollerini bütün şaşaası ve görkemli duruşuyla sergiler.Küçük ama önemi büyük olan masa bayrağının bizlerde önemini çok iyi biliyor ve sizin hayal ettiğiniz tasarımlarla, özenle birinci sınıf kalitede üretiyoruz.

Masa Bayrağı Direk Çeşitleri

Tekli Masa Bayrağı Direği

İkili Masa Bayrağı Direği

Üçlü Masa Bayrağı Direği

Dörtlü Masa Bayrağı Direği

L Tipi Masa Bayrağı Direği

T Tipi Masa Bayrağı Direği

İhtiyacınıza Uygun Çeşit ve Adette Kaliteli Masa Bayrağı için Bizi Arayın. Kaliteli Baskı. Uzman Kadro.

Hızlı Üretim.Tüm Masa Bayraklarında %50 İndirim Fırsatını Kaçırma. Gönder Bayrak. Flama Bayrak, Türk Bayrağı İmalatı, Tekli - İkili - Üçlü Masa Bayrakları.

En Kaliteli ve Dayanıklı Kumaş İle Her Çeşit ve Ölçüde Bayrak İmalatı Kampanyalı Ürün.

Tüm Masa Bayrağı Alışverişlerinizde İndirimli Fiyatlar ve Kaliteli İmalat. Her Çeşit Masa Bayrağı Hesaplı Fiyat Garantisi.

Hazır Stoktan Teslim.Hızlı İmalat Garantisi

Whatsapp Sipariş

Mail yoluyla gönderilen talepleriniz Whatsapp'tan önceliklidir.Ara     Whatsapp Neredeyiz
Yukarı Çık