Bez Çanta Çeşitleri | Gönder Bayrak A.Ş. - 444 4 310, 0850 850 4 310

Bez Çanta Çeşitleri

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Gönder Bayrak Markalı Bez Çanta Ham bez çanta, geri dönüşümlü, uzun ömürlü, çevre dostu ve her geçen gün kirlenen dünyada plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çantadır.

Ham bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermektedir. Üniversitelerden derneklere, sosyal sorumluluk projelerinden sanatsal çalışmalara, fuarlardan konferanslara birçok alanda bez çanta kullanılmaktadır. Bez çantanın faydaları çok fazladır. Bu faydalardan yararlanmak istiyorsanız tam adresindesiniz

Gönder Bayrak sayesinde yüksek kalite malzeme kullanılarak hazırlanan bez çantalara en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Baskılı bez çanta son zamanlarda birçok firmanın tercih ettiği etkili promosyon ürünlerinden biri. Promosyon bez çanta, özellikle müşteriler için hazırlanan diğer promosyon ürünlerini içerisine koyarak şık bir şekilde sunmak amaçlı kullanılır. Şık görüntüsü ile müşteriler tarafından gün içerisinde de kullanabildiğinden, ham bez çanta markanızı sokaklara taşımak için biçilmiş kaftan.

Ham Bez Çanta Toptan Ham bez çanta modellerimize sizde bir göz atın. Birçok model ve baskı seçeneği ile istediğiniz ürünlere 1 günde kavuşabilirsiniz. İsterseniz baskısız ham bez çanta alıp tekstil boyama kalemi veya kumaş boyası ile istediğiniz tasarımı çanta üzerine uygulayabilirsiniz. Firma baskılı ham bez çantalarınız için istediğiniz ebat ve baskı yapılabilmektedir. % 100 doğal bir üründür.

Ham Bez Kumaştan imal edilmiş 140 gr/m2 ağırlığında Ham Bez çantamızın ön ve arka kısmına baskı yapılabilir. 200 Adet altındaki üretimlerde Lazer transfer baskı yöntemi uygulanmaktadır. Lazer transfer baskı sistemlerinde çeşit ve renk sınırlaması yoktur. Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kargolarınız sizlere ulaştırılır.

Whatsapp Sipariş

Mail yoluyla gönderilen talepleriniz Whatsapp'tan önceliklidir.Ara     Whatsapp Neredeyiz
Yukarı Çık